Wianek jako prezent biznesowy

Naturalne upominki biznesowe 

Wianki jako prezent biznesowy na Święta Bożego Narodzenia

Zastanawiając się nad prezentami świątecznymi dla firmowych kontrahentów, klientów, pracowników często pozostaje taki oto wybór: Decydujemy się na tanie, ale "oklepane" prezenty biznesowe, lub kreatywne i nietypowe upominki, które znacząco uszczuplają firmowy budżet. Zdecydowaliśmy się zamienić naszą pasję do tworzenia naturalnych ozdób w sprawnie działający, mały biznes, który będzie odpowiedzią dylemat tanie i zwykłe czy droższe, ale ciekawe.

Tworzymy nasze ozdoby ręcznie w Polsce, staramy się, aby każdy nasz wyrób charakteryzował się wyjątkowością i kreatywnością. Każdy wianek to mozolna praca i dokładność. Ponad to z równą pieczołowitością podchodzimy do organizacji całego procesu tworzenia i wysyłki ozdób do naszych klientów. Staramy się nieustannie usprawniać cały proces, aby móc dostarczać niepowtarzalne ozdoby w rozsądnej cenie!

Nasz upominek biznesowy to nie tylko wianek

Wiane to zdecydowanie najważniejszy element, ale to co również ważne to jego opakowanie. Wszystkie nasze naturalne upominki pakujemy w estetyczne eko pudełka z świąteczną wstążką. Całość robi duże wrażenie, kiedy trzymamy prezent we własnych rękach! Ręcznie robione upominki biznesowe to sposób na zapamiętanie przez naszych partnerów w biznesie!

Płatności obsługuje Płatności